Vacanceselect

Taryfa Premium 10% taniej!

zobacz01

Rejs z samochodem na linii Gdynia-Karlskrona w Taryfie Premium 10% taniej. Taryfa Premium to same zalety: priorytetowy wyjazd ze statku dla samochodu, śniadanie gratis, zwrot 100% wartości biletu nawet jeżeli anulujesz wyjazd do 2h przed rejsem.

Szczegóły oferty:

  Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Premium -10%” do odwołania.

  Promocja dotyczy wybranych rejsów do 10.12.2017 (włącznie) na trasie Gdynia-Karlskrona lub Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit i Stena Vision, w taryfie Premium, dla przewozu samochodu z pasażerami.

  Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod numerem 58 660 92 00) lub przez stronę internetową Stena Line.

  Promocja dotyczy wyjazdów w taryfie Premium i dowolnie wybranego wypłynięcia w ramach warunków promocji określonych wyżej; nie dotyczy innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

  Rabat 10% jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Premium dla samochodu z kierowcą; rabat 10% jest udzielany również na dopłaty za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep.

  Współistniejące promocje łączą się z promocją „Premium -10%”.

  Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

 

Oferta ważna do odwołania.

Vacanceselect

Wczasy

Katalogi biur podróży