Vacanceselect

Polecamy

Coral Travel Wezyr Holidays - Turcja 2018

zobacz katalog01

Katalog Coral Travel Wezyr Holidays - Turcja 2018.

  Szeroki wybór hoteli - ponad 800 hoteli All Inclusive, zróżnicowany standard hoteli od 2* do 5* deluxe, różne typy pokoi w tym rodzinne dla 2+2 i 2+3.

  Różna długość wakacji i wybór lotniska - wakacje na dowolną liczbę dni np. 4, 7, 10, 12, 14,  21 i wiele innych, pobyty weekendowe, wyloty z 10 lotnisk lokalnych.

  Dzieciaki rządzą - wiele hoteli, gdzie dziecko do 14 lat otrzymuje pobyt GRATIS, duży wybór hoteli z aquaparkami, hotele z polską animacją dla dzieci i nastolatków, specjalne strefy zabaw dla dzieci z miniklubami, placami zabaw, a nawet lunaparkami, na wybranych przelotach bagaż dla dzieci do 2 lat GRATIS.

  Spokój i bezpieczeństwo - optymalne ubezpieczenie podróży w cenie, w tym od chorób przewlekłych, ubezpieczenie od rezygnacji, dodatkowe ubezpieczenia w zależności od potrzeb, całodobowa opieka polskojęzycznego rezydenta na większości kierunków.

  Komfort podróżowania w dodatkowych pakietach - wybór miejsca w samolocie i odprawa bez kolejki na wybranych przelotach, indywidualny transfer, niespodzianki i gratisy na specjalne okazje, np. podróż poślubna, urodziny lub rocznica.

 

Katalog Coral Travel Wezyr Holidays:

56 - Alanya

112 - Side

150 - Belek

176 - Antalya

184 - Kemer

206 - Bodrum

 

Oferta ważna do odwołania.

Katalogi biur podróży

Wczasy